Elif Ahıskal Kimdir?

Müzik eğitimine ilkokuldayken Mansur Özen’den aldığı özel dersler ile başladı. 1996 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları’na burslu olarak kabul edildi. Robert Roux, Hüseyin Sermet, İnci Haeusler, Dimitri Sgouros, Oxana Yablonskaya, Gülsün Onay, Emre Şen gibi birçok önemli piyanistin master classlarına aktif ve pasif olarak katıldı. Elana Gnezdilova ile oda müziği, Andrew Sommer ile eşlik çalıştı.

2007 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Piyano Bölümü’nü bitirdi. Gülnara Aziz ile çalışmalarına devam ederek 2010 yılında yüksek lisans programından mezun oldu. Bilkent Üniversitesi Erken Müzik Eğitimi Programı’nda 2006 yılından beri öğretim görevlisi olarak çalışan Elif Ahıskal, aynı zamanda Chopin Müzik ve Sahne Sanatları Merkezi’nde piyano eğitmenliği yapmaktadır.

Etiketler : Piyano Kursu Ankara, Piyano Dersi Çayyolu, Piyano Kursu Ümitköy, Piyano Dersi Ankara, Piyano Kursu Çayyolu.Ödüller ve Başarılar* Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Piyano Ana Sanat Dalı Mezunu (Yüksek Onur Derecesi)

* Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Enstitüsü Yüksek Lisans Mezunu

* Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Fakültesi Öğretim Görevlisi