Chopin Müzik Evi, öğretmen ve çalışanları ile iç içe geçirdiğimiz yıllardan sonra ikinci bir ev halini aldı. Kızımız Elif?in yoğun müzik çalışmalarına gerek verdikleri profesyonel destek gerekse müzisyenliğin getirdiği problemleri aşma konusundaki yardımları ile büyük bir katkı sağladılar.

->> Devamını Oku


2010 yılının Nisan ayında büyük oğlum Arda'nın da isteğiyle müzik eğitimi almasına karar verdik. Chopin çok önceden başarılarını ve ciddiyetini duyduğumuz bir müzik eğitim merkeziydi.

->> Devamını Oku


Bizim uzun bir hikayemiz var aslında... Tam hatırlayamıyorum ama sanırım 2000 yılından bu yana beraberiz. 4 yaşından bu yana oğlum Can'ı Chopin ailesi ile birlikte büyüttük. Herseye, bas gitarist olma hayalleri kuran 4 yaşındaki bir çocuğu "hele sen piyanoyla notaları öğren de bas gitarı da hallederiz" diye ikna eden Chopin öğretmenleri ile başladık.

->> Devamını Oku


Bir arkadaşım,  müzik eğitimi için Chopin Müzikevi'ni önerdiğinde, oğlum 3,5 yaşında idi. Önce Solfej öğretmen'in uzanan elini tutarak erken müzik eğitimine başladı, ardından Piyano öğretmen'in yanına oturarak 4 yaşında piyanoya uzandı parmakları. Bugün 10. yılındayız bu birlikteliğin...

->> Devamını Oku